KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ VE SPA PRAGUE

Chodíte k nám na kosmetiku, nebo se teprve chystáte? Připravili jsme pro Vás stručný popis ošetření, abyste věděli jak kosmetika probíhá.

Basic Skin (Doba trvání 1 hod)

Hydratační ošetření pro normální a suchou pleť, které osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pokožky. Zahrnuje čištění špachtlí a masáž obličeje krku i dekoltu.

1200,- KČ

Soothing Skin (Doba trvání 1 hod)

Zklidňující  ošetření pro citlivou či kuperózní pleť, které vyživuje do hloubky a redukuje podráždění i bolestivost kůže vůči vnějším vlivům bez známky zarudnutí. Zahrnuje čištění špachtlí a masáž obličeje, krku i dekoltu.

1200,- KČ

Beauty Skin (Doba trvání 1  hod)

Omlazující ošetření pro zralejší pleť. Posiluje, zpevňuje a zmírňuje projevy stárnutí. Vaše struktura pleti bude obnovená, projasněná  a regenerovaná. Zahrnuje čištění špachtlí a masáž obličeje, krku i dekoltu.

1200,- KČ

Akné Stop (Doba trvaní 2 hod)

Ošetření je vhodné pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť. Vyrovnává PH, redukuje nedokonalosti a postupně odbourává nadbytečný maz i kožní problémy. Zahrnuje ruční čištění kombinované špachtlí a masáž obličeje krku i dekoltu.

1 400,- KČ

Anti Age ( Doba trvání 2 hod)

Protivráskové ošetření vhodné pro zralou a unavenou pleť. Intenzivně zabraňuje ztrátě pevnosti, pružnosti a elasticity. Bezprostředně odstraňuje pocit unavených očí, pleť je sjednocená a dostává precizní vzhled. Zahrnuje ruční čištění kombinované špachtlí a masáž obličeje krku i dekoltu.

1 600,- KČ

A, B, C ( Doba trvání 2 hod)

Speciální ošetření pro povadající pleť.  Reguluje optimální hladinu hydratace a posiluje buněčné stěny. Redukuje barevné nedokonalosti pleti a obsahuje bohatý přísun vitamínů. Zahrnuje ruční čištění kombinované špachtlí a masáž obličeje, krku i dekoltu.

1 600,- KČ

White-Pigment (Doba trvání 2 hod)

Ošetření je vhodné pro pleť s pigmentovými skvrnami. Působí proti zašedlé pleti způsobené stresem a stárnutím. Zabraňuje a snižuje výskyt tmavých skvrn. Zahrnuje ruční čištění kombinované špachtlí a masáž obličeje, krku i dekoltu.

2000,- KČ

Lifting Strong  (Doba trvání 2 hod)

Speciální ošetření pro zralou pleť s výraznými vráskami. Silná omlazující kůra na řadu dnů, která remodeluje tvář a zpevňuje kontury obličeje. Výsledkem je vypnutá a regenerovaná pleť. Skvěle působí  jako ochrana před veškerými nečistotami městského prostředí. Zahrnuje ruční čištění kombinované špachtlí a masáž obličeje, krku i dekoltu.

2 500,- KČ

Komentáře