TIPY NA DEKORATIVNÍ KOSMETIKU

Milé dámy. Vánoce pomalu ale jistě klepou na dveře a vy se stále ptáte zda dekorativní kosmetika je tou pravou volbou na Vánoční dáreček? Mám ten dojem, že ani nemusíte váhat a rovnou Vám poradíme jaké produkty zakoupit pro své nejbližší.

Blondýna

Zimní trendy líčení

K blondýnkám se hodí velmi přirozený make-up. Na pleť stačí použít podkladový make-up v béžovém odstínu a tváře lehce zdůraznit růžovou tvářenkou. Jestliže si pořídíte velkou ofinu, která zakrývá oči, zdůrazněte rty. Neznamená to ovšem, že musí být rudé. Letos se nosí tělové a růžové odstíny. Klidně stačí použít jen lesk na rty.

Pokud chcete být opravdu trendy, přestaňte si vytrhávat obočí do tenké linky. Letos letí široké, ale zároveň perfektně upravené obočí. Na úpravu použijte kartáček a zafixujte speciálním gelem.

Kosmetické tipy pro blondýnky:

* Hedvábný make-up, Helena Rubinstein, 1 290 Kč

* S paletou stínů Sephora, 725 Kč, dokážete vytvořit líčení přesně sobě na míru

* Tekutá rtěnka s krycí schopností Franck Provost za 375 Kč s praktickým zrcátkem na uzávěru je v přirozeném odstínu a dodá rtům intenzivní lesk. Nevysušuje rty.

Bruneta

Zimní trendy líčení

Na tmavovláskách s praktickým střapatým účesem a prostříhanou ofi nou vyniknou především oči a dokonale upravené obočí. Černě nalíčené a prodloužené prohloubí a s šedými stíny vytvoříte módní kouřové nalíčení. Jemné třpytky na víčkách rozzáří oči, a proto se hodí i jako slavnostní. Klidně si vykreslete tmavou linku na spodní víčko a ke koutku oka opět naneste třpytky.

Kosmetické tipy pro brunetky:

* Třpytivé oční stíny Sephora, 195 Kč

* Délku, křivku, objem a intenzivní černou barvu získáte s řasenkou Franck Provost za 480 Kč. Krémová náplň nezatěžuje řasy a nerozmazává se.

* Barvu a výživu dodá rtům Wanted Naked Gloss od Heleny Rubinstein za 1 490 Kč

Rusovláska

Zimní trendy líčení

Zrzavé nebo chcete-li rusé vlasy jsou zářivé samy o sobě, a proto není výrazné líčení žádoucí. Vhodné jsou pro ně teplé odstíny stínů v hnědé nebo listově zelené. Letošním hitem jsou i hnědé odstíny rtěnek s jemným leskem, které k tomuto barevnému typu velmi ladí.

K účesu, který zakrývá oko a téměř polovinu , doporučujeme velmi světlý makeup a výrazné, světle hnědé obočí. Můžete jej vybarvit hnědou tužkou na obočí a nebo také jen lehce přetřít hnědým stínem.

Kosmetické tipy pro rusovlásky:

* Skvělým pomocníkem je v zimních dnech hydratační korektor ve světlé tělové barvě od Make Up Factory za 585 Kč. Ráno s ním lehce zakryjete tmavé kruhy pod očima a přes den náhle vzniklé červené skvrnky na obličeji, které mohou vzniknout při stresové zátěži nebo z náhlých změn teploty. Mějte jej vždy v kabelce a pak vás nic nezaskočí.

* Praktický lest na rty Gloss Sephora za 195 Kč mějte po ruce a podle potřeby si s ním přetřete rty.

* Brow Fix od Heleny Rubinstein za 580 Kč je mírně obarvený gel s kartáčkem. Dokonale s ním vytvarujete obočí.

* Kazeta očních stínů tlumených barev Harmonie Sienna od Franck Provost stojí 495 Kč.

Komentáře