KOSMETICKÉ BĚLENÍ PEARL SMILE

První bělení  
Komplexní ošetření 3x15 min 2900,-
Medium ošetření 2x15 min 2400,-
   
Prodloužení výsledku  
Expresní ošetření 1x25 min 1900,-

Díky nejmodernější technologii se bělení zubů stává stále dostupnějším ošetřením. Na rozdíl od tradičních metod je kosmetická metoda bělení zubů PEARLSMILE® založená na aplikaci speciálního gelu, který se aktivuje LED lampou se studeným světlem. Tak se odbarvují organické pigmentové látky v zubní sklovině. Studené světlo nedráždí dásně a proto je ošetření zaručeně bezbolestné a nemá žádné vedlejší účinky.

Kosmetický bělící gel německého výrobce PEARLSMILE® nepoškozuje vaši sklovinu a eliminuje dehydrataci zubů. Dásně po bělení nejsou iritována a rozhodně nebudete pociťovat “brnění zubů” a citlivost na externí podněty (studené nápoje, vítr, sladké …).

Zuby jsou po bělení bělejší až o 9 odstínů a to už po prvním ošetření. Stupeň bělení zubů je samozřejmě individuální, záleží na více faktorech (stav zubů, barva zubů, životospráva, kouření …). V procesu bělení se neutralizuje pigment, který způsobuje ztmavnutí skloviny. Pro zachování bělosti zubů po ošetření můžete opakovat postup tak často, jak Vám to bude vyhovovat a jak budete pociťovat potřebu.

OBJEDNÁVKY

733 237 337

INFO@SPAPRAGUE.CZ

Pearlsmile Praha Vám nabízí 3 typy bělení zubů (expresní, medium a kompletní ošetření). Pro všechny typy ošetření platí následující kontraindikace – těhotenství, kojení, rovnátka, stomatochirurgický zákrok, poškozené zuby, poškozená zubní sklovina, onkologická onemocnění. Pearlsmile nedokáže vybělit umělé zuby, odumřelé zuby, korunky, plomby a zuby chytající šedý nádech.

ČASTO SE PTÁTE …

Odkud se bere zubní pigment?

Důvodů je hned několik. Zaprvé, pigmentace vzniká při používání potravin a nápojů obsahujících pigment, např. cola, čaj, káva, víno, ale především – v důsledku kouření. Příliš často předepsané antibiotika také mohou způsobit žloutnutí zubů. Nesmí se také podceňovat i takový činitel, jako je důslednost péče o chrup a věk člověka.

Jak působí bělící gel?

Při bělení zubů dochází k odbarvení organických látek obsažených v zubní sklovině. Bělící gel obsahuje účinnou bělící složku, která je aktivována LED diodami. Bělicí činidlo proniká do povrchu zubu a působí na pigmenty zubní skloviny. V zubním tkáni se pigmentace odbarvuje vlivem volných kyslíkových radikálů.

Existují nežádoucí vedlejší účinky?

Ne, žádné vedlejší účinky nevznikají. Studie ukázaly, že kosmetické bělení zubů je naprosto bezpečné. Gel pearlsmile® byl podroben toxikologickým zkouškám a byl uznán jako nezávadný.

 Jaká omezení ma po bělení zubů čekají?

Po proceduře KOSMETICKÉHO BIELENIAZUBOV nekonzumujte ŽÁDNÉ BARVENÉ POTRAVINY A NÁPOJE.

Příklady nevhodných potravin a nápojů pro příštích 48 hodin:

Káva, Čaj, Coca Cola, Hořčice, Kečup, Sójová omáčka, apod. Jahody, Švestky, Špenát, Barevná zubní pasta a ústní voda.

Příklady vhodných potravin a nápojů pro příštích 48 hodin:

Voda, Mléko, Smetana, Bílé sýry, Těstoviny, Bílé ryby, Banány, Kuřecí prsa bez kůže, Květák, Bílá paprika, Vařené brambory, Bílé pečivo, Bílý jogurt, Tvaroh.

Nevhodné potraviny a nápoje pro nejbližších 5 dní:

Červené víno, Borůvky, Červená řepa, Červené zelí, Kari